Inteligentní řízení
odsávání

Efektivita průmyslové výroby

Ověřeno předními světovými výrobci

Co je
ecogate

Vylepšujeme systémy sběru prachu a výparů použitím technologie a řízení. Přímé úspory elektrické energie, které jsou výsledkem instalace našeho patentovaného systému, zlepšují životy našich zákazníků, výkonnost jejich firem a zdraví naší planety.

inovace

Systémy odsávání prachu a výparů ve výrobě pracovaly na v podstatě stejných principech posledních 70 let – vysávají veškerý vzduch ze všech míst, kde by mohl vznikat prach nebo výpary – celý den, každý den. To je jako byste klimatizovali každý pokoj v hotelu, protože tam může být host – bez ohledu na to, že polovina hotelu je prázdná. To není moc chytré.

A to je klíčový poznatek Ecogate. V reálném čase, s pomocí inteligentních ovládacích prvků, nasměruje sání přesně tam, kde je to potřeba. Systémy Ecogate pak spotřebují o jednu třetinu elektřiny méně, než tradiční systémy, a navíc každá další část systému funguje lépe. Kvalita vzduchu, spotřeba elektřiny, hladina hluku… to vše se zlepšilo.

Projekt na klíč

Ecogate může poskytnout vše od předběžných technických posouzení, přes vlastní návrh potrubí, až po instalaci systému a jeho uvedení do provozu. Vy se můžete soustředit na své podnikání, zatímco my se o vše postaráme za vás.

Produkty

Všechny produkty značky Ecogate plus široký sortiment periferních produktů jsou k dispozici k přímému nákupu. Možná již systém máte a potřebujete pouze nějaké další nebo náhradní díly. Nebo možná máte skvělý designérský a instalační tým. Žádný problém, Ecogate je vám připraven pomoci porozumět a získat pouze ty díly, které potřebujete.

Služby

Ecogate nabízí řadu inženýrských a konzultačních služeb nezávislých na svých hardwarových řadách. Pokud máte například podezření, že váš stávající systém nefunguje tak, jak by měl, nebo že nevyužívá plně svůj potenciál, nabízí Vám Ecogate samostatnou službu technického hodnocení, která vám pomůže zjistit, kde mohou být jeho úzká místa a zda jsou zlepšení realistická a dosažitelná.

je ecogate
Pro vás?

  • Tvoří odtahová ventilace prachu nebo výparů více než 35% vašeho celkového účtu za elektřinu?

  • Mají částice nebo výpary, které váš výrobní proces vypouští do vzduchu, vliv na zdraví a bezpečnost vašich zaměstnanců?

  • Je vaše společnost odhodlána snižovat ekologickou stopu vašich provozů?

  • Chcete generovat kladnou návratnost investic z kapitálových investic potřebných k dodržování zákonů a předpisů?

  • Zajímá vás systém, který vám automaticky podává hlášení s podrobnými analýzami pro kontrolu a pochopení používání?

co říkají
naši klienti?

Ecogate, výrobce světově nejpropracovanějších a energeticky nejefektivnějšího systému řízení sběru prachu je vynikající dodavatel.

Mark Dupre, Andersen Corp.

úspory

Ušetřená elektřina, to jsou ušetřené peníze. Menší objem vzduchu se rovná pomaleji běžícímu ventilátoru, což znamená nižší náklady na energii a v konečném důsledku více peněz ve vaší kapse.

industry 4.0

Ecogate spustí sběrač prachu při zahájení práce a vypne jej na konci směny. Shromažďuje také podrobné údaje o vašich strojích a úsporách.

bezpečnost

Prach, který není dostatečně odstraněn, je škodlivý pro zdraví zaměstnanců a v konečném důsledku představuje nebezpečí požáru a výbuchu. Ecogate může výrazně pomoci tato rizika minimalizovat .

budoucnost

Ecogate optimalizuje váš ventilátor tak, aby podporoval všechny aktuální pracovní stanice a ty další. To znamená méně zbytečných kapitálových výdajů při expanzi.

spolehlivost

Všechny naše produkty jsou navrženy pro dlouhodobé použití v náročných průmyslových prostředích. Levnější alternativy mohou nakonec stát více při výměnách a opravách.

životní prostředí

Díky výraznému snížení množství spotřebované elektřiny vám Ecogate pomáhá snížit vaši ekologickou stopu.

Potřebujete více detailů? Kontaktujte nás!

Chcete-li získat svůj předběžný odhad úspor, nákladů a přínosů!

+420 555 555 555

info@ecogate.eu

Rousínov 444, Czech Rep.

vyplňte formulář